Likvidace pařezů v Lužánách

Předevčírem mě po cestě Lužánkami zamrzela následující scéna.

Pracovníci VZMB likvidují pařez v Lužánkách


A co na to Veřejná zeleň města Brna p.o.?

Dobry den,
likvidace parezu byla nutna z duvodu vysadby nekolika tisic keru, pudopokryvnych rostlin a zakladani travniku a kvetoucich luk.
Velky parez v centralni casti byl likvidovan VZMB z duvodu jeho naruseni. V horni casti byl poskozen a celkove jiz jeho stav nebyl dobry – nebyl jiz bezpecny.
Pokud budete mit zajem podivat se na projekt muzete me kontaktovat na nize uvedenem cisle a projekt Vam rada ukazi. Jinak zakladni upravy, ktere v ramci rekonstrukce vzniknou jsou vyveseny
na vsech info cedulích v parku – u vstupů a jedna u potoka Ponávka.
Preji pekny den
S pozdravem.

Nerozumím sice tomu jak může pařez bránit výsadbě trávy, ale to už je mimo můj obor. Takže pro dnešek žádné líté boje s veřejnou správou ;-).

2 komentáře to “Likvidace pařezů v Lužánách”

  1. Hanička napsal:

    To byl ten sedací? Další věc co už asi v životě neudělám 🙁 … sednout si na něj. Ale zas to není nic hrozného, co by ten park ničilo. Jo a fotky dávej v menším rozlišení, zvláště s tvým uploadem, navíc když to jsou takové omalovánky.

  2. Orwen napsal:

    Jo, ten sedací :-/.
    Většinu fotek mám na Picassa, tam to zas tak neva… A tady — no, jen ať uživatelé vidí jaké to je sedět za ADSL linkou ;-). Nicméně během léta se snad připojím přes Wifi, pak to poběží jako vítr…