Nejlepší filmy na podzim 2012

Vrcholí léto a protože neustále googlíte nejlepší filmy, napsal jsem další várků mých doporučení na ty nejlepší filmy, které přijdou do kin na konci léta a na podzim 2012. První a poslední tip je trochu alternativní, zbytek je většinou výběr toho nejlepšího z očekávaného mainstreamu. Pokud si rovnou chcete něco stáhnout, zkuste Tip na film (odkaz není zločin přece) a na torrentech už určitě budou filmy z jara 2012.

A jestli se vám nechce neustále kontrolovat jestli už je film na netu, zkuste Ripwatch, ten filmy pohlídá za vás. A nyn9 k filmům.

Klip

Na konci července se v kinech objeví srbské chladnokrevné drama. Doporučeno dospívajícím dcerám. Objevuje se tu klasická digitální mezigenerační propast. A pozor, není to mainstreamový film.


Total Recall

Remake legendy. Oproti původnímu Total Recall z roku 1990 zdá se nenabízí žádné převratné dějové nápady ni nejsou tak vizionářští, bohatě je však nahradí akcí. Tvůrci původné verzi nejen oprášili, ale i dost změnili, takže pokud si z oldschoolové verze ještě něco pamatujete, nevadí to.
Viz film na ČSFD.


Resident Evil: Odveta

Tentokrát se posuneme o něco víc do budoucnosti než je v Resident Evil zvykem. Páté pokračování ve 3D s Milou Jovovitch (kdo ji neznáte — je to ta půvabná herečka z Pátého Elementu) bude hodně výpravné (jak jen to je v postapo možné) a nepůjde jen o zabíjení zombíků.


Hon

Sugestivní drama z Dánska. Rozvod; nevinná lež, mezilidské vztahy.

Další filmy co vypadají slibně

 

Comments are disabled