Vydáváme FlowerChecker pro iOS, zatím pouze v ČR

Oficiální tiskovky už budem vydávat jen v angličtině na našem novém blogu. Tuto sekci FlowerChecker si nechávám pro češtinu a neformální zprávy jako je tato. Třeba by vás zajímalo proč to vůbec děláme.

Pro základní informace připomenu tiskovku z loňska, kdy jsme vydávali aplikaci pro Andorid. Následovala série mediálních zpráv, namátkou třebascreen568x568

Taky jsme byli loni nominování na Křišťálovou lupu, vstoupili do programu Microsoftu BizSpark (obrázky si ukládáme do Azure cloudu) a jsme od února v Googlím programu Startup Launch.

Verze pro iOS je ke stažení v App Store a momentálně posytuje základní funkcionalitu — určování rostlin. Stačí vyfotit kytku, pokud možno co nejlepší fotku v detailu — ať jsou poznat důležité rysy pro identifikaci (květ, listy). Odpověď by vám měla nyní dojít přes push notifikaci, což je funkce, kterou teď primárně testujeme. Zvládli jsme přidat i dárkové kódy a na vestavěném poradenském chatu s botaniky teprve pracujeme. Celá aplikace je pouze v angličtině a považujte ji za betvarezi — vychytáváme chyby. Ke stažení už ji máme na webu. Pokud najdete nějakou chybu pište prosím buď , nebo na info@flowerchecker.com, díky :).

Pokud napíšete o aplikaci reportáž, dejte taky vědět — pošleme vám nějaké dárkové poukazy jako náhradu za utracené peníze za identifikace.

One Response to “Vydáváme FlowerChecker pro iOS, zatím pouze v ČR”

  1. Pavel napsal:

    Je nějaká možnost jak aplikaci používat ze stolního PC s Win7?
    Děkuji za odpověď.